Lista wpisów
Lista wpisów
Jak dopasować kolorystycznie odbojnice i narożniki?
23.06.2022

Dostaliśmy niedawno pytanie, czy do zakupionej odbojnicy można dobrać narożniki w takim samym kolorze. Odpowiadamy: oczywiście, że tak! Odbojnice Acramit i siostrzany produkt jakim są narożniki Acramit doskonale komponują się ze sobą w pomieszczeniach biurowych, szkolnych korytarzach, przychodniach i gabinetach lekarskich.

Paleta kolorystyczna zawiera 32 odcienie i tylko od Klienta zależy, które z nich wybierze aby dobrze poczuć się w danym wnętrzu. Jedne z najczęściej wybieranych kolorów to eleganckie szarości które można znaleźć pod nazwami Poranna Mgła, Wieczorna Mgła lub Szary Księżycowy. Dużą popularnością cieszy się też Biel Śnieżna oraz kontrastująca z nią Noc Kairu.

Aby zapoznać się ze wszystkimi kolorami zapraszamy na stronę naszego sklepu, gdzie w zakładce Ochrona i dekoracje ścian można zobaczyć dostępne odcienie odbojnic i narożników https://ochronawnetrz.pl/naroznik-acramit-90-30x30mm-1m-samoprzylepna,3,7258,4903

Zawsze też zachęcamy naszych Klientów do przesłania nam zdjeć wnętrz do urządzenia których zdecydowali się użyć nasze produkty.