Lista wpisów
Lista wpisów
Jak zachować czyste ściany w gabinetach weterynaryjnych
10.04.2024

Jeśli jesteś właścicielem/właścicielką lub pracujesz w gabinecie weterynaryjnym, być może z czasem zaczynasz zauważać problem, jakim są brudne lub zarysowane ściany.

Płyty Acramit produkowane w naszej rodzinnej firmie na Śląsku sprawdzą się w gabinetach weterynaryjnych i zapobiegną uszkodzeniu ścian w miejscach gdzie znajdują się specjalistyczne urządzenia, takie jak stoły operacyjne lub skanery. Materiał PVC z którego produkujemy nasze płyty jest łatwy w utrzymaniu czystości, co jest istotne w miejscu, gdzie czystość jest kluczowa dla zdrowia zwierząt i personelu.

Zwierzęta, zwłaszcza te nerwowe lub przestraszone wizytą w nowym miejscu mogą odreagowywać stres, co prowadzi do powstania zadrapań i nieestetycznych śladów np. na ścianach. Umieszczenie płyt ochronnych Acramit może zapobiec takim uszkodzeniom.

Oprócz funkcji ochronnych odbojnice i płyty mogą również wpłynąć na estetykę pomieszczenia. Jednym z najczęściej wybieranych odcieni jest delikatna szarość o nazwie Poranna Mgła, która świetnie dopasowuje się do wystroju wnętrza gabinetu, tworzy spójny wygląd i wywiera pozytywne wrażenie na klientach.

Płyty, odbojnice i narożniki Acramit znajdziesz w naszym sklepie internetowym: https://ochronawnetrz.pl/produkty/ochrona-i-dekoracja-scian,2,7258