Lista wpisów
Lista wpisów
Krótki poradnik: co to jest odbojnica elastyczna FLAT?
10.08.2021

Często dostajemy od Państwa pytania dotyczące naszych odbojnic. Chcemy przestawić je po kolei a zaczniemy od odbojnicy elastycznej FLAT, którą polecamy szczególnie do miejsc, gdzie stoją krzesła lub stoły. Dzięki takiemu zabezpieczeniu ściany nie zostaną uszkodzone.

Odbojnica została wykonana z materiału odpornego na promienie UV co oznacza, że nie blaknie na słońcu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala wybrać taki kolor odbojnicy, który będzie pasował do wnętrza w którym zostanie zamontowana. Także utrzymanie jej w czystości nie powinno sprawiać problemów, wystarczy przetrzeć ją wodą z dodatkiem łagodnego detergentu.

Odbojnicę FLAT o grubości 2mm można także dowolnie kształtować co jest jej ogromną zaletą. Kolumny, naroża, łuki - oklejenie ich nie stanowi problemu. Dzięki swojej elastyczności produkt można dociąć na odpowiednią długość za pomocą ostrego nożyka do tapet i nie ma obawy, że ulegnie uszkodzeniu.

Jako dodatkowy szczegół możemy dodać, że FLAT zachowuje swoje właściwości mechaniczne w bardzo szerokim zakresie temperatur od -30 do 50 stopni Celsjusza. Również montaż jest bardzo prosty: wystarczy zdjąć folię zabezpieczającą od spodu i nakleić taśmę we wskazanym miejscu. Kilka słów (oraz film) na temat montażu umieścimy w osobnym wpisie, zapraszamy do przeczytania.