Lista wpisów
Lista wpisów
Krótki poradnik: narożniki chroniące ściany ACRAMIT
25.08.2021

Sporo już napisaliśmy o naszych odbojnicach ACRAMIT Optima, a dzisiaj chcemy wspomnieć o niewielkim ale bardzo przydatnym drobiazgu jakim jest Narożnik ACRAMIT.

Zabezpiecza ściany przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym, zabrudzeniem oraz maskują nierówności ściany, a przy tym dobrze komponują się zestawione z naszymi odbojnicami.

Nasze narożniki występują w następujących szerokościach skrzydeł: 30x30mm, 50x50mm, 65x65mm oraz gamie kolorystycznej, która idealnie pasuje do odbojnic. Możemy je także dociąć na odpowiedni wymiar: 1m, 1,5m oraz 2m.

Kolejną zaletą narożników ACRAMIT jest prosty montaż, który można wybrać z dwóch możliwości i zamontować narożnik podklejony samoprzylepną taśmą albo użyć polecanego przez nas kleju montażowego. Przedszkola i szkoły chętnie wybierają kolorowe narożniki aby ożywić wnętrza i sprawić, że staną się wizualnie przyjzane dla najmłodszych oraz cieszące oko pracowników placówki. Z kolei szpitale i przychodnie tak dobierają kolory narożników, by pacjencie mogli łatwo zapamietać kolor danego oddziału.

Możliwości ochrony i zdobienia ścian za pomocą narożników ACRAMIT jest mnóstwo, jesteśmy ciekawi, jak Państwo wykorzystaliby nasz produkt do ochrony swoich wnętrz.