Maty Specjalistyczne

Maty specjalistyczne

Zwiększają bezpieczeństwo, posiadają właściwości ergonomiczne, zmniejszają ryzyko poślizgu. Przeznaczone do hal produkcyjnych, kuchni, stanowisk gastronomicznych, obieralni, stanowisk obróbki żywności, basenów, szatni, balkonów, tarasów, warsztatów, myjni samochodowych, stacji benzynowych, stanowisk obróbki metali itp.

Sprawdź
Ochrona i dekoracja ścian

Ochrona i dekoracja ścian

Akrylowinylowe płyty ochronne ACRAMIT dają niepowtarzalne możliwości w zakresie dekoracji ścian przy zapewnieniu higienicznej ochrony.

Sprawdź
Wycieraczki

Wycieraczki

Szeroka gama profesjonalnych wycieraczek do czyszczenia kół pojazdów, aluminiowych do obiektów użyteczności publicznej i do użytku domowego, obiektowych tekstylnych, specjalistycznych – na schody, pod maszyn, dla pływalni.

Sprawdź
Polmar System

Polmar System

System do kół pojazdów o dużym i średnim tonażu. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń produkcyjnych i logistycznych. Tworzywo szczotek jest odpowiednio trwałe i gwarantuje długi okres eksploatacji systemu.

Sprawdź
Mata basenowa OTTI

Mata basenowa OTTI

Mata antypoślizgowa Otti wykonana z polietylenu, przeznaczona do mokrych miejsc, np. baseny, szatnie, tarasy. Chroni stopy przed wilgocią i utrudnia poślizgnięcie. Można ją również zastosować jako mata antypoślizgowa do łazienki, mata do klubu siłowni i fitness oraz jako mata do solarium.

Sprawdź
Listwa podłogowa FLEX

Listwa podłogowa FLEX

Podłogowe elastyczne listwy maskujące zakrywające łączenia różnych rodzajów podłóg np.: wykładziny, panele podłogowe, płytki ceramiczne i parkiety drewniane.

Sprawdź
Liquid error: Value cannot be null. Parameter name: source