Lista wpisów
Lista wpisów
Krótki poradnik: gdzie znajdzie zastosowanie narożnik wzmocniony?
16.09.2021

Po ostatnim wpisie spłynęło do nas sporo pytań o kolorowe narożniki ACRAMIT. Cieszymy się, że ten produkt cieszy się Państwa zainteresowaniem. Pozostając w temacie ochrony narożników ścian prezentujemy kolejny produkt z serii, tym razem dedykowany zwłaszcza dla miejsc bardzo narażonych na uszkodzenia sprzętem takim jak szpitalne łóżko czy wózek.

Wzmocniony narożnik amortyzuje zarówno przypadkowe uderzenia, jak i silne urządzenia w ciągach komunikacyjnych i nie pozwala na zniszczenie ściany, która być może niedawno została wyremontowana.

Nasze narożniki o długości 1,5m są łatwe w czyszczeniu, mają wszystkie niezbędne atesty i normy wymagane w budynkach użyteczności publicznej.

Także kwestia montażu nie powinna sprawić problemu, narożniki różnią się od zaprezentowanych w poprzednim wpisie tym, że montuje się je na kołki montażowe. Produkt jest chętnie montowany w szpitalach oraz przychodniach, gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się coś więcej na ich temat zapraszamy do kontaktu podanego na naszej stronie - chętnie opowiemy o nich coś więcej.

https://ochronawnetrz.pl/produkty/ochrona-i-dekoracja-scian/narozniki-wzmocnione,2,7263